בינישגלאס

[email protected]| 0509656277

 

זכוכית מחוסמת, נקראת גם זכוכיות בטיחות

זכוכית מחוסמת עוברת חימום בטמפרטורה מבוקרת וקירור מהיר, אשר מעלה את חוזקה פי ארבעה מזכוכית רגילה באותה העובי.

בשונה מזכוכית רגילה כשזכוכית מחוסמת נשברת היא מתנפצת להמון רסיסים קטנים שמסוכנים פחות משברים רגילים של זכוכית רגילה.

בדיקת חוזק הזכוכית נבדקת באמצעות הולם אשר מופל על הזכוכית בגבהים שונים, הזכוכית לא אמורה להישבר או להישבר אך בצורה בטיחותית

זכוכית בטיחות מחוסמת, מסומנת על פי הנדרש בתקן תקן ישראלי.

 

יתרונות הזכוכית המחוסמת:

 

חיסכון באנרגיה: זכוכית מחוסמת מצריכה פחות אנרגיה לחימום או קירור המבנה, מכיוון שהיא מונעת את חדירת החום או הקור מחוץ לבית.

 

שמירה על נוחות פנימית: הזכוכית המחוסמת מפחיתה את התנגדות החום או הקור מהחוץ, מה שמשפר את תנאי הנוחות בתוך הבית במשך כל השנה.

 

הגנה מפני רעש: זכוכית מחוסמת יכולה לסייע בהפחתת הרעש החוצה מהסביבה, יכולת זו חשובה במיוחד באזורים עירוניים או בקרבת כבישים ראשיים.

 

שיפור ביציבות פנימית: בזכוכית מחוסמת יש פחות סיכונים לזיהום פנימי בגלל חומרים רעילים או רעלים אחרים מהחוץ.

 

הפחתת הסיכון להישתבשויות חלונות: בזכוכית מחוסמת יש פחות התנגשות בזמן שימוש יום-יומי, מה שיוביל לפחות סיכון של התישבות בעקבות שימוש קיצוני או חום חזק.

 

מראה מודרני ואסתטי: המראה הפנימי והחיצוני של בניין שבו מותקנת זכוכית מחוסמת נראה מודרני יותר ומספק תחושת עיצוב ואסתטיקה משופרת.

 

השימוש בזכוכית מחוסמת:

שימוש בזכוכית מחוסמת נעשה על מנת להגביר את העמידות והביטחון ביחס לזכוכית רגילה, והוא משמש במגוון תחומים ויישומים בחיי היומיום.

 

חלונות ודלתות: זכוכית מחוסמת נפוצה בחלונות ודלתות הבית והמשרד, מספקת בטיחות גבוהה יותר במקרי שבירה ויכולת עמידה גבוהה יותר בפני רוחות ואתגרים חיצוניים אחרים.

תאי עבודה ומשטחים: זכוכית מחוסמת נוצרת למשטחי עבודה במטבח, כרזונים, ומשטחי שולחן, מספקת עמידות גבוהה יותר בפני שריטות, קרנים ונזקים אחרים.

אמבטיות ומקלחות: באמבטיות ומקלחות, זכוכית מחוסמת משמשת לפרקטיקות היגייניות ומונעת פגיעה במשתמשים במקרי שבירה או תקלות אחרות.

רוצים לדעת עוד? נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

בניש גלאס – עיצוב חלומות בזכוכית

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

לא יודע איזה מעקה זכוכית אתה צריך?

התקשר עכשיו לקבלת יעוץ מקצועי !

התחל שיחה
1
צריך עזרה ?
Scan the code
שלום👋
איך נוכל לעזור לך היום?